Firma de curatenie Cluj

22/3/2019
Firma de curatenie Cleaner 4 Real din Cluj va ofera servicii complexe si profesionale de curatenie. Compania noastra presteaza servicii de curatenie cu tehnici si echipamente moderne pentru ca rezultatele sa depaseasca asteptarile clientilor. In portofoliu nostru de servicii vei gasit servicii de curatenie in birouri, spalare geamuri, spalare covoare si intretinere spatii verzi.
 
Curatenie in birouri si curatenie sedii firme

Cel mai cerut serviciu prestat de noi este serviciul de curatenie in birouri si sedii de firme. In conformitate cu nevoile clientilor nostri oferim servicii de curatenie zilnica si de intretinere a spatiilor de lucru, spalare geamuri si vitrine, spalare mochete si tapiterii, dezinfectare bai si grupuri sanitare, curatenie generala periodica si asigurarea consumabilelelor pentru curatenia birourilor si a grupurilor sanitare.

Spalare geamuri si spalare fatade cladiri

Oferim solutia profesionala pentru un aspect impecabil al fatadelor cladirii tale cu produse de cea mai buna calitate si personal calificat in domeniu. De asemenea, oferim servicii de spalare a geamurilor si vitrinelor magazinului tau cu ustensile si solutii performante. Intretinerea exterioara a cladirii tale este la fel de importanta ca cea interioara.

Intretinere spatii verzi

Gazonul bine ingrijit creaza un aspect si o atmosfera extrem de placuta. Insa pentru ingrijirea corespunzatoare a arborilor, arbustilor sau a gardurilor vii este nevoie de personal bine pregatit si cu experienta. Serviciile noastre de intretinere a spatiilor verzi include tunderea gazonului, udarea si fertilizarea periodica a gazonului, extragerea buruienilor si tunderea marginilor. In ceea ce priveste intretinerea arborilor, arbustilor si a gardurilor vii, echipa noastra se ocupa de udarea si fertilizarea periodica, taierile specifice si modelarea lor.

Spalare covoare

Pentru o curatenie completa, echipa noastra ofera si servicii de aspirare si spalare covoare, mochete si tapiterii, dar si de indepartare a petelor sau a gumei de mestecat. De asemenea, oferta noastra cuprinde si servicii de intretinere indelungata a acestora.

Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre ne puteti contacta la numerele de telefon:
+4.0740.405.381,
+4.0720.230.940 
+4.0746.192.381
Sau pe adresa de email: office@cleaner4real.ro