Despre noi » Cariere

Cariere Cleaner

Locuri de Munca Curatenie Cluj

Personal de Curatenie in Birouri

Locatie: Cluj-Napoca, Floresti, Jud. Cluj
Program de lucru: Luni-Vineri, 8h/zi, 06.00 – 14.00 / 14.00-22.00

Vino in echipa Cleaner4Real!

Cerinte:
- seriozitate, stabilitate;
- atentie la detalii;
- experienta in curatenie mecanizata reprezinta un avantaj;

Oferta:
- salariu stabil, platit la timp;
- siguranta unui loc de munca;
- tichete de masa;
- echipament necesar;

Trimite-ne CV-ul tau la adresa office@cleaner4real.ro sau contacteaza-ne telefonic la:
0740 405 381

Sofer pentru echipa mobila de curatenie

Full time

Suntem in cautare de sofer pentru echipa mobila de curatenie!

Responsabilitati:
- Deplasarea echipei de curatenie de la puncte fixe la locatii prestabilite;
- Pregatirea si livrarea necesarului de consumabile;
- Posibile alte deplasari scurte si ajutor in rezolvarea problemelor de logistica.

Cerinte:
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in trafic;
- Aptitudini de comunicare si organizare.

Oferta:
- Salariu motivant;
- Tot echipamentul necesar;
- Sprijin si o echipa profesionista.

Key Account Manager

Full time
Locatie: Cluj-Napoca

Ne marim echipa! Angajam Key Account Manager.

- Marirea portofoliului de clienti;
- Cercetare de piata;
- Identificarea de posibili clienti;
- Ofertare si vanzare;
- Colaborare continua cu anumiti clienti.

Constituie un avantaj daca:
- Ai cunostinte de marketing si promovare;
- Te pricepi in a gestiona probleme de logistica.

Oferim:
- Procent din vanzari;
- Autoturism pentru deplasari in interes de munca;
- Telefon de serviciu si laptop;
- Sustinere si o echipa dedicata.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa office@cleaner4real.ro sau contacteaza-ne telefonic la:

Agent de curatenie - Echipa mobila si / sau la Puncte de lucru fixe

Full time / part time

Daca esti o persoana careia ii place domeniul Cleaning si iti doresti sa te specializezi in acest domeniu, noi iti dam sansa unui job unde acest lucru este posibil!

Cerinte:
- studii medii
- permis cat. B – (in cazul echipei mobile)
- rezistenta la efort fizic
- seriozitate, stabilitate
- disponibilitate pentru program flexibil si munca de teren
- experienta in curatenie mecanizata reprezinta un avantaj

Oferta:
- salariu stabil, in functie de performanta, platit la timp
- siguranta unui loc de munca
- angajare legala
- plata orelor suplimentare